logo logo logo
TIMEXPERT RITUALIS      NOWOŚĆ !
"INFUZJA PIĘKNA" INNOWACYJNA TERAPIA PRZECIWSTARZENIOWA 

Nasza skóra zmienia się zależnie od wieku. Ma inne potrzeby w wieku lat 30, a zupełnie odmienne w wieku 40 i 50 lat. Każda cera potrzebuje stosowania unikalnych i specyficznych rozwiązań. Efektem najnowszych badań jest stworzona ekskluzywna, innowacyjna kuracja , dająca szybkie i skuteczne efekty dostosowane do każdego rodzaju, a przede wszystkim wieku skóry. Produktem podstawowym jest innowacyjna aktywna baza do serum, która w istotny sposób wspomaga silnie działające preparaty w postaci  mikroemulsji: serum 30+, serum 40+ oraz serum 50+. Aktywna baza działa w synergii mikroemulsjami, powodując ,,infuzję piękna" czyli ,,wstrzykiwanie" składników niezbędnych do przywrócenia skórze urody.

Timexpert Ritualist to preparat na którym jest wykonywany masaż. Ma on wyjątkowo delikatną i bogatą konsystencje. Zawiera aktywne składniki takie jak Pro-Collagestine Fill, olejek ze słodkich migdałów, wyciąg z pestek winogron oraz masło Shea, które hamują proces starzenia skóry, pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny i przywracają architekturę skóry. Dodatkowo zawiera kwas hialuronowy o małym ciężarze molekularnym, dużej zdolności wnikania w skórę i doskonałych właściwościach nawilżających, wygładzających i ujędrniających oraz ceramidy, które wzmacniają naskórek, zapobiegając utracie wody, a także redukują i minimalizują pojawianie się zmarszczek.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA WSTRZYKIWANIA SERUM 30+/ 40+/ 50+  podczas trwania zabiegu, zapewnia lepsze i skuteczniejsze wchłanianie aktywnych składników.

Serum  rewitalizujące 30+ odbudowa witalności i rozświetlenia
Serum dla wieku 30-40 lat, w postaci mikroemulsji owysokiej koncentracji składników przywracających witalność i chroniących cerę przed zanieczyszczeniem środowiskowym i stresem tlenowym. Zawiera aktywne składniki: wyciąg z szarotki alpejskiej z wysoką zawartością witaminy C, kompleks Energy-Cell z owocu kasztana indyjskiego, podnoszący poziom ATP w komórkach i poprawiający odbudowę energii  w fibroblastach niezbędną do przeciwdziałania oznakom zmęczenia i procesom starzenia w skórze; mikroelementy wzmacniające funkcje ochronne skóry: krzem wspomaga tworzenie kolagenu i tkanki łącznej, cynk przyśpiesza gojenie, działa przeciw wolnym rodnikom; miedż bierze udział w tworzeniu kolagenu i elastyny; żelazo pomaga w dotlenieniu tkanek, magnez dostarcza energię do tkanek i poprawia ich regenerację. Serum przywraca rozświetlenie i koloryt szarej, zmęczonej cerze, dodając jej witalności, nadając promienny, zdrowy i młody wygląd. Poprawia kondycje i funkcjonowanie skóry. Ma za zadanie zapobiegać pojawianiu się oznak starzenia.

Serum ujędrniająco-nawilżające 40+ odbudowa jędrności i nawilżenia
Serum dla wieku 40 - 50 lat, w postaci mikroemulsji, które skutecznie przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się skóry. Zmniejsza zmarszczki, przywraca jędrność i elastyczność skóry. Zawiera aktywne składniki: naturalne egzopolisacharydy o właściwościach ochronnych, regenerujących i silnie nawilżających, bogate w podstawowe minerały, jak potas, sód, magnez i wapń; granulowane egzopolisacharydy o doskonałych właściwościach nawilżających, odbudowujących w skórze poziom kwasu hialuronowego; krzem organiczny stymuluje tworzenie fibroblastów, bierze udział w poprawie jędrności, elastyczności i odbudowie tkanki skórnej, zwiększając syntezę nowego kolagenu i zapobiegając degradacji już istniejących włókien kolagenowych, koncentrat multiwitaminowy A,C,E ma silne właściwości antyoksydacyjne, łagodzi stany zapalne skóry,reguluje proces hiperpigmentacji, stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, wzmacnia funkcje ochronne skóry. Serum sprawia, że cera staje się gładsza, bardziej świetlista i jest wyrażnie odmłodzona.

Serum zagęszczająco-odżywcze 50+ odbudowa gęstości i odżywienia
Serum dla cery dojrzałej, dla wieku powyżej 50 lat, w postaci mikroemulsji. W tym wieku na skutek zaburzeń równowagi hormonalnej (menopauza) kondycja skóry ulega pogorszeniu. Ma na to wpływ wiele procesów, które zachodzą w skórze: spowolniony podział komórkowy, mniejsza zdolność zatrzymywania wody, zniszczenie struktury kolagenu i elastyny, zmiany w procesie pigmentacji.Serum 50+ jest szybką i intensywną odpowiedzią na potrzeby cery dojrzałej, pozwalając zminimalizować widoczne skutki upływu czasu. Zawiera aktywne składniki: izoflawony sojowe potrafią w skórze działać w sposób zbliżony do estrogenu, dlatego też zwane są fito-hormonami; pomagają w zwalczaniu skutków zaburzeń równowagi hormonalnej powodujących starzenie się skóry, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, wzmacniają strukturę i zdolności regeneracyjne skóry; olejek z nasion trukwy egipskiej pomaga odbudować naturalną warstwę hydrolipidową skóry i zapobiega przesuszeniu oraz napięciu skóry. Składnik ten działa na skórę jak hydrolipidowy płaszcz. Jest natychmiast wchłaniany i stapia się ze skórą, ponieważ zawiera kompleks kwasów tłuszczowych identycznych do tych, które znajdują się w skórze; acetyl tetrapeptide-2, peptyd mimetyczny, jedna z protein młodości, redukuje oznaki starzenia skóry, minimalizuje skutki obniżonego wydzielania tymozyny-hormonu grasicy, który wpływa na odporność i kondycję oraz wygląd skóry. Serum natychmiast poprawia gęstość i jędrność skóry oraz zapewnia jej komfort i atrakcyjny, odmłodzony wwygląd.

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

  • Promocje
  • Konsultacja gratis
  • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430